Ceylan ev yemekleri 2008 tarihinde siz değerli müşterilerimizin hizmetine başlamıştır.

Anadolu’nun Yöresel ev yemeklerinin tamamı ev hanımları tarafından hazırlanan, tadına doyamayacağınız lezzetler,mutfağımızda hijyenik bir ortamda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yöremizde en lezzetli yemeklerimizle en iyi hizmet anlayışında, her damağa hitap etmeyi hedefleyerek şahsımız ve ekibimız hizmetinizdeyiz.

Farklılıklarımızla kendimizi sizler için sürekli daha iyi lezzetler sunmaya adadık. Bizim için müşterilerimiz her zaman önemlidir.

 

Misyon & Vizyon

Ceylan Ev Yemeklerinde tüm personeller sadece yemek konusunda eğitilmektedirler. Dolayısıyla vaktimizi sadece müşteriye sunulan yemek hizmetinin mükemmelleştirilmesi için harcamaktayız. Ceylan Ev Yemekleri, sadece yemek konusu ile ilgilenmekte ve sadece tek konunun uzmanı olmanın getirmiş olduğu avantajları müşterileri ile paylaşmaktadır.

Geniş üye ağımız sayesinde Tüm İstanbul’da hizmet sunabilmekteyiz. ister devamlı ister geçici projeler için yemek ihtiyacınıza yönelik çözüm üretebilmektedir. İster çok şubeli olun ister geçici bir proje için İstanbul’un herhangi bir noktasında olun. Ceylan Ev Yemekleri mutlaka sizin yanı başınızdadır.

Yemek üretiminin vazgeçilmezi hijyendir. Hijyenin de garantisi denetlemeler. Denetleme ekibimiz sizler için devamlı ziyaretler yapmaktadırlar. Müşterilerimize çalışılan yemek firmasının tüm belgeleri ile kullanılan malzemelerin detayları sunulmaktadır. Müşterilerimiz ile de yemek firmaları ziyaretleri gerçekleştirilmektedir. Kurumsal kaliteli hizmetin yerinde tespitler ve denetlemeler sayesinde gerçekleşeceğinin bilincindedir. Bizim için insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.